O firmie

Firma Handlowo-Usługowa PROMAX powstała w 1999 r.
Od początku istnienia naszej działalności główną dewizą jest pełna satysfakcja Klienta związana z profesjonalną oraz fachową obsługą. Działając kreatywnie, konsekwentnie nadzorujemy plan podejmowanych decyzji, ponosząc pełną odpowiedzialność za swoje działania.

 Najważniejsze znaczenie mają dla nas wysokiej jakości towary i produkty, które polecamy, aby spełnić oczekiwania oraz wysokie wymagania stawiane przez odbiorców. Urządzenia- sprężarki, które posiadamy w naszej ofercie, produkowane są zgodnie z normami i wymogami ujętymi w dyrektywach odnoszących się do maszyn, urządzeń ciśnieniowych, elektrycznych a także elektromagnetycznych. Proponujemy Państwu profesjonalne sprężarki tłokowe oraz sprężarki śrubowe olejowe i bezolejowe jak również urządzenia uzdatniania powietrza. Proponowane urządzenia to nowoczesne, trwałe, energooszczędne i ciche źródła sprężonego powietrza.

Dysponujemy profesjonalnym, zarówno elastycznie zorganizowanym serwisem z 25-letnim doświadczeniem w zakresie specjalizacji sprężarek oraz uzdatniania sprężonego powietrza. Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie całego kraju. Dynamicznie rozwiązujemy problemy Klientów poprzez innowacyjne podwyższenie niezawodności i obniżenie kosztów ich produkcji. Wykonujemy kompletne sprężarkownie.

Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi producentami. Polecamy urządzenia największych polskich i zagranicznych producentów sprężarek śrubowych oraz tłokowych: Airpol, Atmos, Wan, Mark, Abac, Fiac, Fini, i inne, których nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem w zakresie sprzedaży, serwisu oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Ponadto wykonujemy profesjonalne linie pneumatyczne. System połączeń wtykowych John Guest stanowi innowacyjne rozwiązanie w pneumatyce przemysłowej . Zapewnia jakość opartą o certyfikat ISO 9001.

Zebrane doświadczenia podczas kooperacji z Firmami na terenie całego kraju, pozwoliły nam świadczyć usługi serwisowe i remontowe światowych producentów na najwyższym poziomie.


Powrót